Hakkımızda

VİTRİNSAN PLUS

'Biz vitrinlerinize değer veriyoruz'

2005 yıllarında Alanya'da hızla gelişen emlak sektöründe büyük bir eksiklik olarak gördüğümüz emlak ilan sunum panoları alanında yoğun çalışma başlatdık. İlk başlar da ledsiz olarak yapılan tasarımlar ilerleyen zamanlarda yoğun arge çalışmalarımızla 2021 yılına başlangıcdan çok farklı bir noktaya gelmiştir. Tasarım tamamen işletmemize ait olan ürünümüz tasarım tescil belgeli Türkiye'de tek üründür.

Dünya'nın diğer ülkelerindeki benzer ürünlerden birçok özelliği ile ayrışır. Dünya'da kullanılan modeller de sunum kağıdı olarak duratrans baskılı kağıt kullanılmak zorundadır. Duratrans baskı maliyet olarak oldukça yüksek olduğu gibi baskıyı her yerde yaptırmak oldukça zordur Oysa bizim sistemimizde yazıcıdan almış olduğunuz baskı ile gayet güzel verim elde edebilirsiniz.

Duratrans baskı sunumunuzu değiştirmeniz oldukça meşakkatlidir. Oysa bizim sistemimizde gayet pratik ve basittir. Markalama duratrans sisteminde karşınıza yüksek bir maliyet çıkarken Biz ürünümüzün tanıtım amaçlı düşük bir kar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Markalama sisteminide üreten işletmemiz belirtmiş olduğumuz sebeplerden dolayı piyasaya sürme gereği duymamıştır. Türkiye'nin birçok şehrine Kıbrıs dahil ürünlerini gönderen işletmemiz referanslarımız sayesinde her Geçen gün üretim ve kalitesini arttırmakta olup daha çok müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şimdiki hedefimiz ise dünya'nın diğer ülkelerinde de bu gelişimi sağlamaktır.