Hakkımızda

VİTRİNSAN 2012 Yılında ÖZKAR Reklam Tic.San.Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur.

ÖZKAR REKLAM KİMDİR?
 ÖZKAR, 1995 yılının ocak ayında kuruldu. Doğa gibi fikirlerimizde bahara gebeydi. Bu sure boyunca ılık baharlar, sert kışlar ve elbette keyifli yazlar geçirdik. Dostlarımız çabuk boy verdiğimizi söylüyorlar, onlara 'toprağımız bereketliydi, doğrusu bizde susuz bırakmadık' diyoruz.
       
      Yaratıcılık ÖZKAR'ın toprağını besleyen en temel besin, ancak onu pazarlama iletişiminin ilke ve kurallarıyla, stratejik düşünme yeteneğiyle ve gençlik enerjimizle desteklememiş olsaydık, ürün alamazdık. Alanya'ya ilk geldiğimizde taahhüt ettiğimiz tarihte Alanya İnşaat ve Sanayi rehberi çıkararak müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunduk.
      Alanya'ya otobüs reklamlarını ilk biz getirdik. Alanya Belediyesiyle ortaklaşa çalışarak cadde ve köşe başlarına 50 adet cadde ismi bulunan üçgen reklam panoları ve 6 önemli noktada kenarlarına reklam bulunan Alanya haritası monte ettik. 3 yıl süreyle bu uygulamamız devam etti. Tosmur Belediyesiyle anlaşarak birçok çirkin görüntülü tabelaları kaldırıp tek bir pano uygulaması yapıp üzerine reklam alarak hem çirkin görüntüyü ortadan kaldırdık hemde müşterilerimizin tanıtımını yapıp belediye bütçesine katkımız oldu. Seçimlerde birçok başkan adayıyla çalışıp belediye başkanı olmalarında reklam boyutuyla katkılarımız oldu.
     
     ÖZKAR, müşterileriyle kısa vadeli reklam ilişkiler değil, uzun vadeli ortaklıklar kurar. ÖZKAR için, kendi menfaatleri kadar müşterinin menfaatleri de önemlidir. Kazanmayan muşteri kazandıramaz ilkesi ile hareket eder. ÖZKAR, tanıtım konusunu bir bütün olarak ele alır. Müşterileri için alternatif fikirler düşünür, müşterilerinin menfaati için yaratıcı fikirler üretir. ÖZKAR, işletmeler için büyük önem taşıyan ve önemli paraların harcandığı reklam sektöründe sadece reklam üretip sunmaz, reklam konusunda da müşterilerini bilgilendirir.

 Yılların verdiği tecrübe ile 2012 yılında tasarımı tamamen ÖZKAR Reklam'a ait olan Ledli Sunum Panoları üretimine başlayarak VİTRİNSAN markasını kurmuştur. Özellikle Emlak sektöründe kullanılan panolarımız afişlerin çirkin görüntüsünü ortadan kaldırmakla beraber, kolay kullanımı ile afişlerinizi rahatlıkla değiştirebileceğiniz bir sistemdir.